Pozvánka na Legendy 2024:

Dobrý den,
všichni jste srdečně zváni na nezapomenutelný víkend plný adrenalinu a legendárních vozů – Legendy 2024! 

Motoristická slavnost LEGENDY přináší přes 1 000 exponátů. Automobily a motocykly, které jen tak nepotkáte. Přes 750 soukromých majitelů přiváží své lásky, tak se jich prosím nedotýkejte, protože ty jsou jen na koukání a obdivování. Celý den budete mít plný objevování, obdivování, inspirace a zábavy. Poznáte automobilové a motocyklové novinky. někteří zavzpomínají na své dětství u historických vozidel. Budete se potkávat se zajímavými lidmi, mezi které patří i tým Czech Samurais.

Náš rodinný tým představí týmové zázemí Dakar Classic, ve kterém představíme vůbec první stroj v týmu – DAKARSKOU 4kolku Yamahu Raptor 700. Se kterou Ollie v roce 2018 překročila historický milník, a jako první žena z ČR protla cíl, a také si s touto Yamahou připsala 3. místo v kategorii ženy Motorky/4kolky ( DAKAR).

V expozici nebude chybět DAKARSKÝ doprovodný vůz, ale hlavně Toyota Land Cruiser 90, se kterou se postavíme na start Dakaru Classic 2025. Veřejnosti během celého víkendu představíme kategorii Dakar Classic, ale hlavně projekt Mechanic Academy ve spolupráci se SŠTŘ Nový Bydžov, který v roce 2025 pojede svou 3. sezonu.  Duckarky budou mít kachní expozici, ve které jistě uvidíte mnoho krásných Citroenů, ale také DAKARSKOU kachnu.
 
  • Kde: 
Výstaviště Praha – Holešovice

  • kdy: 

1. – 2. ČERVNA 2024
VIP den 31.5. 12.00 – 20.00 |

 
So 9.00-20.00.: tým Czech samurais bude pouze vystavovat expozici, během soboty jsme na jiné akci.
Ne 9.00-17.00.: tým Czech Samurais bude po celou neděli v kompletní sestavě

Těšíme se na setkání s vámi