LAMAX PartyGo1 – když se nechceš svazovat kabely:

Přenosný reproduktor LAMAX PartyGo1  je oblíbenou vychytávkou našeho týmu, rádi posloucháme hudbu na cestách. Za mě je to dobrá alternativa pro outdoorové nadšence a kohokoli, kdo rád poslouchá hudbu, aniž by se nechal svazovat dráty.

 

Co mě na LAMAX PartyGo1 baví nejvíc?

1. Přenosnost: Je lehký a snadno přenosný, což umožňuje snadnou přenositelnost z místa na místo.
2. Bezdrátové připojení:LAMAX PartyGo1 podporuje bezdrátové připojení pomocí technologií jako Bluetooth, což umožňuje snadné přehrávání hudby z mobilních zařízení.
3. Dobrá výdrž baterie: LAMAX PartyGo1 má dobrou výdrž baterie – vydrží až 20 hodin, což umožňuje dlouhodobé používání bez nutnosti častého nabíjení.
4. Stylový design: Stylový design se hodí k různým prostředím a událostem.
5. Jednoduchá obsluha: Nabízejí jednoduché ovládání a nastavení.
6. Kompaktní: Vejde se skoro všude
7. Vysoce kvalitní zvukový výstup:  je vzhledem malý, ale ukrývá v sobě velkou sílu, výkon 100 W. Technologie BeatBass® mu dává silný, plný a bohatý zvuk.
8. LED podsvícení
9. Šikovné madlo
10. Dá se proměnit na powerbanku: co si bude , telefon se vybije natotata
11. Možnost párování s druhým reprákem….

 

A kde jsme LAMAX PartyGo1 otestovali?

Testované produkty ráda testuji v terénu, daleko od civilizace, daleko od lelektřiny – na plážích při cestách po horských stezkách nebo v lesích. Ale taky jsem jej prubla na největší motorkářské výstavě v ČR – Motosalon 2024, kde se během víkendu otočilo víc jak 71 000 návštěvníků. Stánek byl v obležení a hudba z Lamax PartyGo1 se linul naší expozicí na plné pecky. I když je reprák menší, překvapil mě jak velkou silou disponuje.

Výdrž baterie je taková jakou udává prodejce, reprák odpracuje 20 hodin jak nic. A když se sešeří, jeho barevné podsvícení dokreslí atmosféru právě vysílané hudby. Máme doma ještě jeden přenosný reprák, ale ten je těžký a po pravdě. Komu by se chtěla tahat velká těžká bedna, když je doma malej reprák. Který hodíš do auta kamkoli a skoro ani nevíš, že si něco nesla.

 

Podtrženo a sečteno – reprák pro ty co se nechtějí svazovat kabely!!!! Docela se těším, až zapnem muziku na Dakaru Classic 2025….