Testujeme inteligentní elektroniku:

Inteligentní elektronika je dnes nedílnou součástí našich životů. Využíváme ji ve všech oblastech, od komunikace a zábavy až po práci a sport. Jednou z oblastí, ve které je inteligentní elektronika pro Samuraie nezbytná, je outdorová aktivita – extrémní sport, túry, cestování….
Společně se zaměřím na jednu konkrétní inovaci v oblasti elektroniky, která se ukazuje jako skvělá alternativa pro tým Czech Samurais – outdoorovou powerbanku: LAMAX Journey 26800mAh se svítilnou a bezdrátovým nabíjením.

 

Outdoorová powerbanka je přenosné zařízení, které umožňuje nabít elektronická zařízení na cestě bez nutnosti připojení k elektrické síti. Je vybavena výkonnou baterií, která je schopna poskytnout dostatek energie pro nabíjení telefonů a dalších zařízení. Journey 26800mAh je navíc odolná vůči vodě, prachu a nárazům, což je nezbytná vlastnost pro použití v extrémních podmínkách. Kde se s týmem nejčastěji nacházíme.
Důležitým aspektem outdoorové powerbanky je její inteligence. Díky vestavěným senzorům a chytrému softwaru je schopna rozpoznat připojené zařízení a přizpůsobit jeho nabíjení.
Další výhodou outdoorové powerbanky je její vysoká kapacita. Díky výkonné baterii dokáže nabít zařízení vícekrát ( Iphone 7 x do plna ), a je tak vhodná i na delší výpravy bez přístupu k elektrické energii.  Powerbanka. Při výletě na sluníčku si powerbanka vypomůže solárním panelem a vydrží ještě o něco déle. A když zapomenete na kabel nebo přestane fungovat, velkou výhodou je bezdrátové dobíjení. Jen stačí sundat obal z telefonu a položit telefon na bílou platformu nabíječky. 
Těšíme se na extrémní test, kterým společně projdeme s powerbankou – Dakar Classic 2025. Ale než společně vyjedeme do písečného dobrodružství, budeme vás zásobovat mini recenzema. A to kladnými i zápornými. Probereme powerbanku od základů!!!!