12 etapa – Celou noc jsme nespali

Naše holky čekala poslední etapa… Pro ročník 2024 opravdu poslední. Za ty tvrdé KM napříč celým Dakarem Classic  toho bylo moc krásného, a na ty drobnosti se zapomíná. Častokrát holky uronily slzu, mnohdy byly tratě Classic nad síly 2CV. A my jsme to prožívali s nimi. Emoce k závodění patří! Crazzy 2 CV má duši a to ukázala celému světu.

Děkujeme Vám za podporu, za možnost zúčastnit se této rally. Bez podpory, kterou od Vás dostáváme, by zázemí Czech Samurais v čele s Mechanic Academy, které je podporované SŠTŘ Nový Bydžov, nemohlo do Saudské Arábie odjet! Nemohli by jsme společně prožívat každou etapu, nemohli by jsme dát jedinečnou možnost stát se mechanikem v Dakarském týmu – žákovi Janu Pavlíkovi. Nemohli by jsme vstoupit do médií po celém světě, které se opravdu povedlo na maximum a nikdo z nás s tak velkým zásahem nepočítal. A nemohli by jsme společně stanout na finišerské rampě, která je po 12 ujetých a odedřených etapách třešničkou na dortu.

Děkujeme za podporu všem kteří nás podporují, partnerům, učitelům, mistrům, fanouškům, rodinám, týmu, mechanikům, Dakaru – a pevně věříme, že Vám budeme dělat radost i v nadcházejícím ročníku Dakar Classic, kde budeme stát v plné sestavě snad i s Vámi po boku.

#Autorozvody #EmilFrey #SŠTŘ #MechanicAcademy #VoZP #Geloren #Hecht #Lostav #X7 #DoprovodyVerner #PSIhubik #Merch53 #Namedsport #Motobatt #Primhodinky #Triton.s.r.o. #Cisteauto #Zdravalahev #JakubFara #LucieEngova #BaraHolicka #OllieRouckova #OndrejMartinec #JanPavlik #Hejda #rodina #rodinnytym