Vychází v tisku:

Děkujeme za články, které vycházejí. I když jsou pro nás s lehkou hořkostí, ale zase na druhou stranu, vše dobře dopadlo. A Ondra už vymýšlí jaké závody v létě pojedeme. Ale to jen s požehnáním lékařů. Ti jsou zatím optimistický !!!!!!

 

Holky s kachnou

Tým i přes jeho neúčast poslal do Barcelony doprovodný kamion s mladým mechanikem. Pokračovat tak bude projekt Mechanic Academy, který se uskutečňuje ve spolupráci se SŠTŘ Nový Bydžov. Jan Pavlík okusí nástrahy Dakaru pod dohledem Tomáše Nerudy, který doprovodí při premiéře holčičí posádku Barbora Holická, Lucie Engová s ikonickým vozem Citroënem 2CV.

 

Samurajská stopa na Dakaru Classic 2024 žije

Během svého nedávného pobytu v Barceloně Czech Samurajs tým úspěšně provedl všechny administrativní přejímky, které byly nezbytné před naloděním techniky. Tým úspěšně prošel i technickými přejímkami, které zahrnovaly důkladnou kontrolu všech vozidel. „Tato mise administrativních a technických přejímek v Barceloně byla pro náš tým zásadní výzvou. Jsme hrdí na to, že jsme základní stupeň soutěže úspěšně dokončili. I když to bylo velmi náročné, hlavně z organizačního hlediska. Jako tým jsme se semkli. Chtěla bych tímto poděkovat všem za to, jak se v dané situaci chopili svých úkolů! “ dodává Ollie Roučková…..