O fous lepší pivo – Pivovar Kocour:

S velkou radostí vám představujeme našeho partnera pro rok 2024, který s námi pojede na Dakar Classic, ale také závodní sezonou po Dakaru. Pivovar Kocour nedělá jen pivo, ale mají i o fous lepší limonády. Které jsou nealkoholické a za nás je to absolutní chuťová bomba! Jakmile přistane nová zásilka nápojů na dílně, tým se o limonády skoro popere, a jak se říká – kdo dřív přijde… A jaká příchuť zmizí jako první? – Malina a Pomeranč. A právě limonády pojedou s námi na Dakar Classic 2024.

 

O pivovaru

Varnsdorfský pivovar Kocour byl jedním z průkopníků nového pohledu na pivo a pivovarnictví v Čechách. Ukázal domácímu konzervativnímu pivaři, že pivo nerovná  se jen chlazená desítka v lednici. Pivo je víc než český ležák,  báječně se skloubí s gastronomií a  dá se pít podle ročního období nebo nálady. Proto nabízíme pestrou paletu pivních speciálů, sahající od tradičních ležáků až po nejrůznější svrchně kvašené speciály, které se snažíme neustále zdokonalovat.

Areál pivovaru nabízí kromě pivovarské restaurace s prostornou terasou, samostatnou pergolu a sportovní zázemí. Z tohoto důvodu je kocouří areál vyhledávaným dějištěm svateb, firemních večírků a kulturních akcí pro dospělé i děti. Nejen malý návštěvníci ocení pivovarskou ZOO, ve které jsou k vidění mnohá, nejen hospodářská, zvířata. A věřte nebo ne, Pivovar Kocour disponuje i vlastní železniční zastávkou, a to jako jediný v ČR. Rozmanitá je také nabídka ubytování. Kromě komfortních pokojů je během letní sezóny možné využít kapacitu stylových lůžkových vagonů.

Takže ať se dopravíte vlakem, autem, letadlem, pěšky, na kole, či na koni, Pivovar Kocour je tu pro vás.

Dej Bůh štěstí