Nabíječka autobaterií – HECHT 2013:

Pamatujete si ještě na stařičké nabíječky autobaterií tvořené adaptérem a dvěma svorkami? Na trhu je naleznete i dnes, ale postupně je doplnilo několik dalších systémů. Asi každému se sem tam stane, že přijdete do garáže a auto nenaskočí. Prostě a jasně je vybitá baterie. A co s tím? My jsme vsadili na inteligentní automatickou nabíječku, o kterou s vůbec nemusíme starat. Stačí jen nabíječku připojit k akumulátoru. Průběh nabíjení a stav akumulátoru je indikován na displeji nabíječky. Při tom je zajištěna ochrana svorek proti zkratu. Zároveň je zajištěno automatické ukončení nabíjení, pokud je akumulátor poškozený a napětí poklesne pod 2 V.  Kabely se svorkami jsou umístěny v pouzdře přímo v nabíječce, při přenášení se nikde nepletou.

Hecht: „Nabíjet lze olověné (Pb, LEAD-ACID), gelové, EFB a AGM akumulátory. Nabíječka automaticky zvolí nejvhodnější průběh nabíjení, nabíjecí proudy jsou od 2 A do 15 A. Nabíjet je možné akumulátory o kapacitě do 4 do 300 Ah. Zajímavostí je funkce BOOST, při které je akumulátor rychle dobíjen tak, že je možné automobil již po 5-ti minutách dobíjení možné nastartovat.Tato funkce se spustí jediným stiskem tlačítka na panelu nabíječky a jistě ji oceníte především v zimních měsících.

Co je absolutní bomba, kterou oceníte při kempování:

Adaptér na ledničku se prostě hodí, co vy na to?
„Na zadní straně nabíječky je i klasická 12 V zásuvka „zapalovač“. Tu lze využít pro napájení 12 V zařízení. Pokud například používáte 12 V autoledničku, můžete ji na dovolené snadno napájet z běžné 230V zásuvky – nabíječku využijete jako adaptér. Stejně tak můžete napájet různé 12 V nabíječky tabletů, telefonů a další různá zařízení, která jsou určena pro připojení do zásuvky automobilu, maximální proud však nesmí přesáhnout 7 A. „

Hmotnost a rozměry velký plus:

Nechcete, aby nabíječka zabírala zbytečně mnoho místa ve vašem vozidle? I my bojujeme s váhou a místem v našich doprovodných autech. Nabíječka autobaterií Hecht dokonale splňuje malou váhu, ale hlavně i skladnost!

Další plusy:

 

  • funkce booster
  • nemusíte se o nic starat
  • displej
  • ochrana svorek proti zkratu
  • kabely umístěné přímo v nabíječce

 

Kompletní Info: https://cz.hecht.cz/nabijecka-autobaterii-hecht-2013-440422