Víkend s fanoušky hned na třech akcích! 

  Tým Czech Samurais se o tomto víkendu představí na trojici rozličných akcí od pátku do neděle po celé ČR. Fanoušci si tak budou moct prohlédnout závodní techniku, popovídat si s jezdci/mechaniky, ale také se s námi budou moct setkat na jednom závodním roštu.
  • Na Zahradních slavnostech Novém Bydžově, kde Czech Samurais tým uvidíte v pátek 16.6. od 15.00. – 16.00. Ondřej s Ollie fanouškům představí dva závodní speciály ( Toyota land Cruiser, Golf II.) , ale také projekt Mechanic Academy ve spolupráci se SŠTŘ Nový Bydžov.

 

  • Na akci Vše na kolech v Kostelci nad Černými lesy (17.6. od 7.00. – 18.00.), si fanoušci budou moct prohlédnout Dakarský speciál Suzuki Samurai, který si letos dojel pro bronz v kategorii HO. – Dakar Classic. O Dakaru si budete moct popovídat s Fandou Hejdou, který zajišťuje týmu Czech Samurais administrativu k závodním speciálům pro Dakar.

 

  • Trojici víkendových akcí pro fanoušky uzavírá závod Novobydžovský čtverec (17.-18.6.) . Fanoušci tak budou moct zafandit Ondřejovi s Ollie v Golfu II.