Pozvánka na tiskovku DUCKAR:

Srdečně Vás zveme na vernisáž významného českého umělce Josefa Rataje, která se uskuteční 27. dubna v 17:00 hodin v prostorách Vnitroblock.
Můžete se těšit na vizuálně silné a výrazné obrazy, které často obsahují známé ikony populární kultury. Jeho díla jsou určena nejen pro fanoušky pop artu, ale také pro všechny, kteří si chtějí vychutnat moderní umění s nádechem klasiky. Je umělcem, který se nebojí experimentovat s novými technikami a materiály.
🎧Vernisáž bude hudebně doprovázet DJ Fuuse. Fuuse je koncertním DJem Bena Cristovao, kterého dříve doprovázel jako tanečník, dnes jako hudbební support na všech jeho koncertech. Hraje také většinu zásadních tanečních battlů v ČR. Hudební sety se tak vezou hlavně na vlně hiphopu, funku, soulu, ghetto funku, ale i dancehallových rytmů či příjemné housové hudbě.
🦆🇫🇷🚗Kromě toho vás na vernisáži čeká představení vozu Citroën 2CV, lidově zvaný Kačina, Kačena nebo Kachnička. Na něm se do písečných dun Saudské pouště vydá na start Rallye Dakar Classic česká závodnice Barbora Holická.
🎗️Koupí obrazu od Rataje budete moci podpořit závodnici Báru v soutěži Dakar Classic, která se na tomto voze vydá na závod.
⚙️Na jeho technické úpravě se podílejí špičky mezi českými mechaniky, originální design vozu a celého projektu DUCKAR je dílem předního českého pop-artového umělce Josefa Rataje.
📅Nenechte si ujít vernisáž Josefa Rataje 27. dubna v prostorách Vnitroblocku.
Free entrance / DJ