Sada ručního nářadí – HECHT

94 dílná sada nářadí s námi byla na Dakaru a to hned 2x, tedy dva kusy této sady. Lehká, víceúčelová sada nářadí nám byla parťákem na Rally Dakar Classic 2023. Kde jsme si vyjeli s Toyotou nejlepší ČR posádku napříč kategoriemi, a 3 místo v kategorii HO. To je suma sumárum naše práce. Ale nyní se jedná o test ručního nářadí. Za nás se jedná o dobrou volbu nářadí, které snadno zabalíte do auta, do kufru nebo si tuto sadu odnesete v ruce. Lehký kufřík, uvnitř kterého je kompletní sada nářadí. Je dobře uzpůsobena pro práci v jakých koli podmínkách. Odolný kufr, odolá i nárazům, odření ale hlavně, výborně udrží celek nářadí pohromadě.

Vše je snadno a rychle umístěné, jedná se o intuitivní vkládání nářadí. Během Rally Dakar Classic s tímto nářadím pracovali hlavně mechanici. Ty si sadu vždy položili vedle auta a pracovali s ní až do rána. Sada nářadí vydržela Dakarové tempo, nic se nezničilo, což je dobrá vizitka zejména pro kvalitu firmy HECHT.

 

Standardní vybavení:

Hlavice na zapalovací svíčky, ohebný nástavec, prodloužené hlavice, sada bitů, adaptér, spojka, malá a velká ráčna, kardanový kloub, šroubováková rukojeť, velké a malé t-vratidlo, imbusové klíče, plastový kufr

Materiál CRV