Takhle se oblékáme my Czech Samurais – RACE / WORK:

Pracovní oblečení je součástí našich životů, alespoň v průběhu nejnáročnější Rally světa Rally Dakar – tak to prostě je. Dakarské depo nabízí široký sortiment oblečení, doplňků a nejrůznějších vychytá vek pro pohodlí jezdců, ale hlavně pro mechaniky. Nejdůležitějším cílem je bezesporu funkčnost a odolnost oblečení. Které mnohdy prochází opravdovým „Armagedonem“. Ono když vám přiletí auto  obalené od bahna, rozbité ze všech stran v deset v noci, a k tomu je venku okolo nuly a lije jako z konve. Tak v ten moment už oblečení musí být kované!

Czech Samurais tým už druhým rokem vsadil na kvalitu výrobků Albatros work –  výrobce s více než 90 letou zkušeností v oboru. Kromě počasí byly na oblečení kladeny nároky, na bezpečnost – svařování, výměny olejů, kontakt s plamenem, broušení a td. Pracovní oblečení Albatros  bylo každodenním parťákem!

 

Naši závodníci mají o kombinézách jasno:

Jezdci jsou zas neustále v závodním tempu a tam namísto montérek musí mít jasně nadefinované oblečení, schválené FIA homologací. A zde Czech Samurais vsadil na značku P1.

Něco o P1:

„Majitel P1 Enrico Glorioso závodil v rally od roku 1971, kdy mu bylo 18 let…. Celý svůj profesní život zasvětil výrobě oblečení pro závodníky a týmy v motorsportu všech úrovní – od nadšených amatérů po týmy a hvězdy Formule 1.“ – https://p1racewear.cz

Vsadili jsme na konfekční velikosti, docela mě překvapilo, že i konfekce může sedět jak má a ve své podstatě se do kombíny nemuselo vůbec zasahovat. Hlavně u mě, přece jenom holčičí nároky na kombinézy jsou lehce jiné než u kluků. Výběr materiálů poskytl maximální prodyšnost, a komfort při řízení byl k nezaplacení. A co si budem, rozdělení bočních švů kombinézy je hodně povedený, holky ocení a ví o čem píši. “ – usmívá se Ollie Roučková pilotka Suzuki Samurai