Soutěž o Rally zážitek na Motocyklu 2023:

A co tě čeká? Miluješ rally a ten parádní pocit, když vás Dakarský speciál zatlačí do sedačky? A co teprve, když vedle vás sedí profesionální řidička/ řidič a ukáže ti, jak ze závodního speciálu vytáhnout maximum. Tento zážitek je perfektním dárkem pro každého, který miluje vše s vůní benzínu. Můžeš si vybrat, jestli chcete sedět v závodním speciálu Suzuki Samurai nebo v Toyotě Land Cruiser, anebo v obou dvou. Všechny varianty mají něco do sebe.

Trať závodního okruhu se vám vryje pod kůži během celého víkendu, vyzkoušíte si sedadlo navigátora a nebojte se do ruky dostanete i pravý nefalšovaný roadbook. Podle kterého budete navigovat naší Dakarskou řidičku a řidiče. Zážitkem z jízdy to ale neskončí: Prošmejdíš Samuraie. Prošmejdíš Samuraiské zázemí i s doprovodnou technikou – mercedes Atego.

Na tvoje otázky je hromada času a jistý dávce drzosti se meze nekladou. Zajímá tě Dakar? Ptej se! Zajímá tě technika, ale i třeba něco k zázemí? Ptej se! Není a nebude lepší možnost se ptát, než právě na našem Dakarském víkendu!

Zažiješ pocity skutečného navigátora. Dostaneš základní zaškolení toho, co má navigátor v Semuriaovi i Toyotě na starost. Přilba s interkomem samozřejmostí (Ollie si většinou chce hodně povídat). Mechanici nejsou na závodech vždy středem pozornosti. Vysvětlíme ti, jak jsme Samuraie vzkřísili z kopřiv, jak Toyotě vdechli život, co všechno tomu předcházelo a taky jak náročné bylo stavět auto od píky bez jediné informace, jak to auto vlastně má vypadat!

Můžeš si vytáhnout mobil s kamerou, záleží jen na tobě, jaké záběry stihneš pořídit. Ale aby sis nemyslel, že to bude jen na tobě, během akce se bude okolo trati pohybovat team fotograf. Který pro tebe zachytí ty nejlepší momentky, plné adrenalinu. Bude-li mít s sebou doprovod, ani ten se neudit nebude, v zázemí je místa dost.  Večer si promítnout na doprovodném autě nějaký ten filmík z Dakaru.

 

  • Kdy: Dle domluvy – nejlépe v létě
  • Kde: Milovice u Prahy, možnost změny lokace
  • Doba ježdění: Po celý víkend
  • Doba trvání rally víkendu: Celý víkend, možno protáhnout do večerních hodin kvůli projekci
  • Bonus: pro každého účastníka – teamové drobnosti od partnerů
  • Možnost dokoupení dalších míst ze tvého okolí, ať v tom s námi nejedeš sám….

Zdroj: https://motocykl-praha.cz/aktuality/detail/Pojď+se+s+námi+projet+a+zaž%C3%ADt+Dakarský+zážitek%21+Akce+ušitá+př%C3%ADmo+na+kl%C3%ADč+pro+fanoušky+Dakaru%21%21%21%21++?utm_source=11622&utm_medium=w