Unikátní design helmy pro Dakar Classic 2023:

„Helmu vnímám nejen jako ochranný prvek, ale taky je to místo kde můžu popustit uzdu fantazie a zobrazit i část sama sebe. Nesmíme však zapomínat na to, že se jedná hlavně o plochu pro partnery, kteří si mohou plochu na helmě zakoupit a tím nás podpořit do závodní sezony.

Listuji ve fotografiích, a jednotlivé helmy jsou zdánlivě stejné, ale zároveň rozlišné. Má první helma s vlastním motivem byla Crazzy – růžovo bílá. Dva roky na to přišel Big Shock, který mi každý rok inovoval vzhled. A právě tady vznikla robotice, která pod sebou měla nápis – chyť mě když to dokážeš. (Po prvním Mistrovském titulu, se robotice s nápisem stala nedílnou součástí helmy).

Každá z helem měla svého unikátního patrona, který byl zakomponován uvnitř malby. O tom vždy věděla jen rodina a nezasvěcení o zvláštním atributu nikdy nevěděli.

 

A jak to bude s mojí další helmou, Jaké bude mít barvy? Kdo je patronem mé helmy? A bude tam zase robotice s nápisem? Tak na to všechno si budete muset počkat do tiskovky. Kde helmu poprvé zveřejním.“ – Ollie

Zatím se pojďte podívat na fotogalerii fotografií, jednotlivých helem, průřezem závodních let: