SOUTĚŽ MLADÝCH BUDOUCÍCH ODBORNÍKŮ:

Střední škola  technická a řemeslná, Nový Bydžov, Dr. M. Tyrše 112, 504 01 Nový Bydžov
IČ: 00087751, Královéhradecký kraj

ve spolupráci se

Střední školou gastronomie a služeb Nová Paka,

Masarykovo nám. 2, 509 27 Nová Paka

www.ssgs.cz, info@ssgs.cz

telefony 493723784, 493723464

a

Střední školou zahradnickou Náměstí Hilmarovo 1, Kopidlno,

Náměstí Hilmarovo 1, 507 32 Kopidlno

www.zahradnicka-skola-kopidlno.cz, info@zahradnicka-skola-kopidlno.cz

telefony 493552121, 493551421

Vás tímto zve k účasti
v 17. ročníku

SOUTĚŽE MLADÝCH BUDOUCÍCH ODBORNÍKŮ

Ředitelství  SŠTŘ, Nový Bydžov, Dr. M. Tyrše 112, ředitelství SŠGS, Masarykovo náměstí 2, Nová Paka, a ředitelství SŠZa, Náměstí Hilmarovo 1, Kopidlno vyhlašuje 17. ročník (!) soutěže mladých budoucích řemeslníků a odborníků
„ Já už to znám, umím… „

pro žáky 9. tříd základních škol regionu.

Soutěž je určena pro žáky ZŠ, kteří se zajímají o uvedené obory, či chtějí si zvolit v budoucnu povolání blízké těmto kategoriím. Cílem soutěže je poznat prostředí SŠTŘ, Nový Bydžov, Dr. M. Tyrše 112, ve výukovém centru Hlušice, Chlumec n. C, i ve výukovém centru Nový Bydžov, která je připravena žákům nabídnout v budoucnu potřebné technické a řemeslné vzdělání, a náplň oborů středního vzdělání s výučním listem i s maturitní zkouškou vyučovaných v SŠGS Nová Paka, SŠZa Kopidlno a SŠTŘ Nový Bydžov. Rádi uvítáme i žáky, kteří se nechtějí zapojit do soutěže, v rámci exkurze a prohlídky. Pro jednotlivé kategorie je stanoven limit soutěžících, v případě jeho překročení mají přednost žáci 9. tříd.

Zahájení soutěže pro jednotlivé kategorie

Mladý automechanik + Mladý opravář zemědělských strojů + Mladý cukrář (ka) + Mladý krejčí + Mladý zahradník (ce) + Mladý řezník (ce) + Mladý kuchař (ka) + Mladý elektrikář (ka) + Mladý truhlář + Mladý řidič (ka) + Mladý rybář (ka) + Mladý pekař (ka) + Mladý myslivec

je ve středu 16. 11. 2022 v 8:45 hodin v SŠTŘ v obou výukových centrech.

  Všichni účastníci obdrží občerstvení a nejlepší účastníci soutěže budou odměněni věcnými cenami. Vyhodnoceny budou rovněž nejlepší školy včetně ocenění připravujících pedagogů. Žáci si přinesou s sebou psací potřeby, pastelky nebo fixy a pro praktickou část soutěže pracovní (starší) oděv.
Součástí akce je i setkání s řediteli a výchovnými poradci základních škol a s podnikatelskými partnerskými subjekty všech pořádajících středních škol a exkurze do provozu jednoho z partnerů SŠTŘ Nový Bydžov.
Bližší informace na webu školy:  
www.sstrnb.cz

Ing. Lenka Nosková                              Mgr. Petr Jaroš                              Mgr. Vladimír Blažej
ředitelka SŠZa Kopidlno                 ředitel SŠGS Nová Paka                  ředitel SŠTŘ Nový Bydžov