Berounka Revival – CÍLEM bylo prověřit navigátory, ale i techniku:

Svěřenci Czech Samurais teamu Ollie Roučková a Ondřej Martinec dokončili Rallye BEROUNKA REVIVAL na 22. a 13. místě ve svých kategoriích, avšak o umístění týmu v této rally vůbec nešlo. CÍLEM bylo prověřit navigátory, ale i techniku. A to se povedlo! Roudnické dílny během testů okusily nejen asfalt, ale i plnokrevné offoradové vložky v Sedlčanech. Rally Berounka revival připravila orientační etapy vedoucí po silničkách středního Povltaví a jižních Čech a celkem osmi zvláštními úseky na uzavřených tratích.

  • Ondřej nám shrnul závodní víkend – „S Gábou jsme jeli společně úplně první rally a myslím, že jsme si sedli jak závodně tak i lidsky. Potkal nás technický problém i navigační špeky, vše jsme ale zvládli, máme dobrou pozici do příštích závodů. Závěrem bych chtěl poděkovat klukům Sovovic z Riwaldi racing týmu za poskytnutí benzínu do auta a kompletním provedením rally, je vidět, že na Berounka rally revival všichni drží při sobě.

 

  • Ollie dodává – „Tak jak píše Ondřej, navigačních špeků bylo ve slepém iťíku opravdu hodně, ale Jirka nás vždy vymotal. Přiznám se, že nejvíc nás bavili Sedlčany, tam sme Samíka posílali vinglem do zatáček, co jen to šlo. Velká pochvala patří pořadatelům, všechno na trati klapalo jak mělo, žádná zbytečná seskupení, nikde se nečekalo a jako bonus oceňuju ubytování s neskutečným rautem.

 

 Fotografie – Petr Šedivý

XII. Rallye Berounka Revival, 29.-30.10. 2022, pozvánka:

Již tradičně o posledním víkendu na letních pneumatikách se v sobotu a v neděli uskuteční 12. ročník sportovně-společenské akce pro legendy motoristického sportu Rallye Berounka Revival. A také pro příznivce historických závodních a sportovních aut. Promotér automobilových závodů Eda Patera se svým týmem ji připravil již podle osvědčeného revivalového konceptu. Jízdou podle itineráře za dodržování dopravních předpisů posádky dorazí do míst, kde si na uzavřených tratích v tzv. Show sections mohou zazávodit…. Kompletní článek naleznete ZDE.