Berounka Revival  je ve své polovině:

S blížící se startem Dakarské rally vám prostřednictvím Instagramu – (Instastories, Ollie Roučková), přinášíme exkluzivní pohled do zákulisí náročného testovacího programu týmu Czech Samurais přímo z Berounka Rally Revival. Zde je vyjádření od Ondry proč nejede s Toyotou, ale s tréninkovým  Golfem II. – “ Co se mi honí hlavou? Dnes mě čeká Rallye Berounka revival. Bohužel nejedu s dakarskou toyotou i když máme Stk, ale papírová válka nás bohužel nepustila na zavodni spz, bude tomu až příští týden. Takže s mým navigátorem Gabrielem Žúborem jedeme golfikem si otestovat navigaci. Držte palce, je to boj 🙈🙏💪🤝✊🏻“  
  • #57 – Ondřej Martinec, Gabriel Úbor – Golf II.
  • #58 – Ollie Roučková, Jiří Kopřiva – Suzuki Samurai

 

Silnice 100x jinak
Golf II. se Samurajem se prohánějí po silničkách středního Povltaví a jižních Čech. Svou rychlost jezdci ukazují na uzavřených erzetách. Nejvíce zabrat auta, ale dostanou až v Sedlčanech. Extrémní erzety jistě dostojí své náročnosti. Tady Samurai ukáže, že se na Dakaru rozhodně neztratí.

 

Královna navigace
Důležitou součástí testování byly také navigátorské schopnosti. Zejména ve slepých mapách při přejezdech. Podívejte se na náš Instagram, jak ladně si při nich naši navigátoři vedli. Do Instagramového výběru jsme také zařadili několik snímků ze zákulisí rally Berounka Revival.

 

Zimní pohádka
Listopad tu máme do třetice. Kde jinde vyzkoušet auto za těch správných „zimních“ podmínek než na rally Berounka revival. Studený asfalt, pořádná porce Km. A to jsme teprve v polovině závodu.

Jedeme dál, děkujeme vám za fandění!!!!