Na Berounce chtějí potvrdit jistotu v navigaci:

Ollie Roučková s Ondřejem Martincem o tomto víkendu 29. -30.10. nebudou chybět na startu Rallye Berounka Revival. Posádky čeká v sobotu šest SS úseků, v neděli dva a předpokládaná délka RBR opět kolem 400 km. Po přijetí na Dakar Classic se obě posádky pustily do kompletní generálky svých závodních aut – Suzuki Samurai doznal odlehčení, Toyota Land Cruiser prošel kompletní renovací. Berounská soutěž, bude potvrzením navigace pro samotnou Rally Dakar.

 

„Tým se nám rozrostl o druhé závodní auto, ve kterém máme zbrusu nového navigátora. Navigátorský novic bude sedět i v mém Suzuki, kdy jsem díky jistým okolnostem musela sáhnout po novém navigátorovi. Tím bude Jiří Kopřiva. A vidíte, projekt Z kopřiv na Dakar dostává nový rozměr, právě s Jirkou. Ondřeje Martince ve druhém autě bude navigovat náš hlavní mechanik Gabriel Žúbor. Sice jsem přišla o hlavního mechanika, ale na druhou stranu vidím velkou sílu v naší druhé posádce.“ popisuje změny v týmu Ollie Roučková.

Roudnické posádky Czech Samurais Roučková a Martinec odstartují do Rallye Berounka Revival s jejich soutěžními vozy Suzuki Samurai a Toyota Land Cruiser.