Czech samurais tým potrénuje s fanoušky před Rally Berounka revival: 

23.10. 2022  od 10.00. vás zveme na horké navigátorské sedadlo. Stanete se spolujezdcem a zažijte adrenalinovou jízdu při testovacích jízdách, ale  hlavně vás provedeme celým zázemím, které právě o tomto víkendu uvidíte vy jako vůbec první!

Berounka rally revival klepe na dveře. Chybět u toho nebudou ani Czech samurais racing team. Kde se na start postaví jak Suzuki Samurai s Ollie Roučkovou, ale hlavně zbrusu nově poskládaný dakarský speciál za volantem s Ondřejem Martincem.
Ještě před tím, než se Czech samurais jezdci budou prohánět po silničkách středního Povltaví a jižních Čech, Ollie s Ondrou potrénují se svými fanoušky v Roudnici nad Labem. Což kromě mnoha splněných přání, velmi dobře naplní i představy o přípravě před prvním ostrým startem.„Berounka rally revival patří k oblíbeným soutěžím, a tak doufám, že se nám bude o víkendu v jižních Čechách dařit. Těším se, že  se bude závodit a my se tak budeme moct sehrát v ostrém tempu. Ještě než pojedeme Berounku, otestujeme techniku v Roudnici nad Labem. Na což se moc těším.“ – Ollie Roučková

Jdeme na to, těšíme se na vás! Kdo by měl zájem prosíme o přihlášení na emailu – olga.rouckova@seznam.cz