Rallye den na vlastní kůži – zažij to i ty, buď součástí Dakaru:

Pojď se s námi projet a zažít Dakarský zážitek! Nadchne li tě ježdění v našich speciálech, neváhej a napiš na email. Kde se společně domluvíme na jízdách: olga.rouckova@seznam.cz

  • Možnost akcí ušitých přímo na klíč pro vaší firmu!!!! 

 

A co tě čeká?

  • Miluješ rally a ten parádní pocit, když vás Dakarský speciál zatlačí do sedačky? A co teprve, když vedle vás sedí profesionální řidička a ukáže ti, jak ze závodního speciálu vytáhnout maximum. Tento zážitek je perfektním dárkem pro každého, který miluje vše s vůní benzínu. Můžeš si vybrat, jestli chcete sedět v závodním speciálu Suzuki Samurai nebo v připravovaném speciálu, který na Dakar teprve pojede. Ano tento speciál se na start postaví poprvé v roce 2023 a ty v něm budeš sedět jako první!!!! Obě varianty mají něco do sebe. Trať závodního okruhu se vám vryje pod kůži během 15 minut,  vyzkoušíte si sedadlo navigátora a nebojte se do ruky dostanete i pravý nefalšovaný roadbook. Podle kterého budete navigovat naší Dakarskou řidičku.
  • Zážitkem z jízdy to ale neskončí: Prošmejdíš Samuraie. Prošmejdíš Samuraiské zázemí i s doprovodnou technikou, kterou teprve představíme světu. Na tvoje otázky je hromada času a jistý dávce drzosti se meze nekladou. Zajímá tě Dakar? Ptej se! Zajímá tě technika, ale i třeba něco k zázemí? Ptej se! Není a nebude lepší možnost se ptát, než právě na našich jízdách!
  • Zažiješ pocity skutečného navigátora. Dostaneš základní zaškolení toho, co má navigátor v Semuriaovi na starost. Přilba s interkomem samozřejmostí (Ollie si většinou chce hodně povídat).
  • Mechanici nejsou na závodech vždy středem pozornosti. Vysvětlíme ti, jak jsme Samuraie vzkřísili z kopřiv, co všechno tomu předcházelo a taky jak náročné bylo stavět auto od píky bez jediné informace, jak to auto vlastně má vypadat!
  • Můžeš si vytáhnout mobil s kamerou, záleží jen na tobě jaké záběry stihneš pořídit. Ale aby sis nemyslel, že to bude jen na tobě, během akce se bude okolo trati pohybovat team fotograf. Který pro tebe zachytí ty nejlepší momentky, plné adrenalinu.
  • Bude li mít sebou doprovod, ani ten se neudit nebude, v zázemí je místa dost a může se plynule vmísit mezi naše mechaniky. A když se ti nebude chtít domu, můžeme v areálu zůstat a večer si promítnout na doprovodném autě nějaký ten filmík z Dakaru.

 

Kdy: Dle domluvy

Kde: Milovice u Prahy

Maximální počet osob: 20

Minimální počet osob: 5

Doba ježdění: 15 minut

Doba trvání rally dne: Celý den, možno protáhnout do večerních hodin kvůli projekci

Bonus: Big Shock pro každého účastníka, teamové tričko, Samuraiské samolepky, drobnosti od našich sponzorů, podepsaná podpisová karta s věnováním, fotografie pro každého účastníka…..

Celková hodnota bonusů více než 8 000,- Kč
Cena svezení včetně bonusů: 5 000- Kč