Radouňská Rally 2022:

Jak jinak si užít víkend než po kotníky v bahně? Promáčet čtvery boty, prsty u nohou mít rozmočený a vlastně nemít nic teplého než je komboška?
Radouň rally byla letos obzvlášť zrádná. První den pršelo, strašně to klouzalo, byla tam spousta vytahaného bláta. Noční etapy byly jedny z nejtěžších, jaké jsem kdy jela. A to kvůli podmínkám, které panovaly. Mluvím o počasí a náročnosti tratí jako takové. Místy už byly extrémně rozbité. Po celou dobu závodu sme si připadali jako na neckyádě, voda tekla všude.
První rok v rally pravidelnosti se samozřejmě potýkáme s řadou těžkostí, jak už to tak bývá. Tahle bahenní rally nás opět posunula dál, pár drobných chybiček se našlo. Ty vybrousíme do příště. A na Železných horách si už žádnou desetinku nenechám utéct. Ze 141 posádek jsme dojeli na 92 místě. Jsme nadšený! V naší třídě jsme byli bohužel sami. (Jízda pravidelnosti nesmí jezdit tak rychle jako odtatní třídy, v naší třídě nemáme ochranný rám ani race sedačky s pásy…)
Děkuji, že jedete s námi🙏🙏🙏🙏

NOČNÍ ETAPY:

Noc vždy k rally patřila. Jenom se jaksi přestala jezdit. Jsou posádky, které to přivítají, jsou posádky, které budou proti a jsou posádky, kterým to je jedno. Na každý pád to pro naší posádku byla premiéra 👉 každý najetých Km tě posune dál:
🔴 víc jak 170 Km
🔴 4 Etapy
🔴 erzety ve tmě
🔴 dlouhé přejezdy
🔴 slejvák, že to ani stěrače nebraly
🔴 depo – bahno po kotníky
A já měla strašný problém abych neusnula 🙈 ne v erzetách ani při přejezdech, ale před samotnými nájezdy do startů erzet 😵‍💫Kdy se vždycky chvilku čekalo🥴 Noční erzety jsou krásné, ale hodně zrádné, hlavně na to udržet soustředěnost na maximum😴 vždyť já normálně chodím spát ve 22.00. 😵‍💫 Teď už ale honem do peřin, za pár hodin nás čeká start do druhého závodního dne 🚘