Czech Samurais day 2022:

Máme za sebou velmi vydařený Czech Samurais Rally den, který se odehrál na Offroad dráze v Milovicích u Prahy. Tým Czech Samurais během rally dne prověřil Samíka, svůj závodní speciál Suzuki, který bude mít pro Dakar 2023 vyšší výkon motoru a také další technická vylepšení. Test odolnosti zažili i noví mechanici od druhého závodního auta, které se paralelně staví. Nováčci by v lednu měli s týmem poprvé absolvovat nejnáročnější motoristický závod.

Závodní stroj, jezdci a mechanici však nebyli jediní, kteří zažili svoji malou generálku. Tou prošli i naši podporovatelé z HitHit kampaně, kteří nás podpořili zakoupením voucheru – jízd/mechanika/fotograf, ale také náš dražitel dobročinné akce, která proběhla na Řípské pouti. Dražitel si vydražil jízdu s námi a tak podpořil handicapovaného Nikolase.

Pojďte se podívat na fotografie, ty vám vykreslí atmosféru opravdového rally dne, tak jak jej prožíváme my, ale také mechanici. Večer zábava nekončila, ba naopak. Začali jsme opékat buřty, udělali improvizované Dakarské letní kino a zábava volně plynula až do časných ranních hodin.

Moc bych chtěla poděkovat všem za podporu a návštěvu!

  • Fotografie – Petr Šedivý