Maďarská Baja zná své mistry:

Druhý srpnový víkend se v Maďarsku uskutečnil další díl mistrovství SVĚTA v sérii BAJA, kde nechyběla ani česká závodnice Ollie Roučková. Ve startovní listině startovalo 5. Quadů, 13. motorkářů z toho 3. motorkářky a jedna 4kolkářka. Maďarský víkend tak předznamenával další velký závod.

Ollie Roučková letos závodí v barvách týmu Czech Samurai a ze svěťáku si odváží body za 3. místo v ženách moto/quad a celkově 4. místo mezi Quady. „Ne vždycky jsou silné dny, bohužel jsem se potýkala s technickými problémy. Ale hlavně s vlastní pře-motivovaností, strašně mě to za řídítky bavilo a já prostě tlačila na pilu až moc. V sobotu se mi chtělo brečet, ale zkrátka i takové dny jsou…. V rally nikdy nevíte co vás čeká a jaký příběh si vylosujete.“ – ještě s pohárem v ruce dodává Roučková

  • Kategorii Ženy Moto/Quad ovládla Mirjam Pol, druhá dojela Margot LLobera a třetí Ollie Roučková. V motocyklech vyhrál Sebastian Buhler, druhý dojel Stefan Svitko a třetí Joaquim Rodrigues. 4kolky ovládl slovenský jezdec Juraj Warga, druhý dojel Altuwajrlri Haltham, třetí AlsuwayhFaisal, čtvrtou příčku obsadila česká závodnice Ollie Roučková.

Kromě prestižní kategorie 4kolek, se Ollie pomalu přesouvá za volant auta. Kdy v roudnických dílnách staví ojedinělý projekt – Z kopřiv na DakarSuzuki Samurai dostává pomalu tvář, a jen jak Ollie s týmem auto dostaví, slíbila nám pěkně šťavnatou ochutnávku z prvního testování.