Hořká penalizace – z druhého místa na 5:

Prolog čítal 7 kilometrů, bylo na něm pár zrádných míst, několik kamenitých úseků, kde bylo těžké odolat pokušení závodit ještě před prvními ostrými kilometry. Klasifikace prologu vytvořila pořadí pro start do sobotní první etapy.

Ollie: „ Je to bomba! Ale za penalizaci sem ze sebe zklamaná!!!“ Pár sekund za prvním místem zaostala Roučková. Dosáhla druhého nejrychlejšího času ve 4kolkách, ale pak přišla hořká sprcha. Díky penalizaci, se Ollie posunula ze suverénního druhého místa na 5. Dnes má před sebou 4 etapy, ve kterých bude 10 minutovou penalizaci horko těžko stahovat.

„Je to bomba v téhle konkurenci! Jelo se naplno, nebylo co vymýšlet, abych si zajistila výhodnou startovní pozici. Udělala jsem bohužel chybu v nájezdu do časomíry. Ne vždycky jsou silné dny.Prologem proletím na 2 místě jen pár vteřin za prvním Jurajem Wargou a pak přijde minela v podobě penalty, ale je to jen moje blbost zkrátka i takové dny jsou…. “ – zklamaně komentuje jízdu Ollie těsně před tím než najede na slavnostní rampu