Fotograf – představení dalšího člena týmu – AKTUALITA 7:

Seznam se s naším fotografem Petrem Šedivým, který pro tebe připravuje všechny ty brutálně živé fotografie našeho šroťáka:
 Fotografování se stalo mým koníčkem už před mnoha lety a mým snem bylo vždy se této profesi věnovat na 100%. Cesta byla dlouhá, ale v  roce 2017 jsem se odhodlal svou původní profesi kuchaře pověsit na hřebíček a můj sen se stal realitou. Stal se ze mě fotograf a novinář na plný úvazek. Má láska tíhne ke sportovní a akční fotografii. Nicméně se věnuji různorodému typu focení.

Má profese tedy znamená do svého portfolia zahrnout i svatební či portrétní fotografie. Mezi další fotografie, které patří mezi ty akčnější je focení OCR závodů, kde adrenalin musí sršet. Nedílnou součástí je dlouhodobá spolupráce s Dostihovým spolkem Pardubice a Východočeským divadlem Pardubice. V neposlední řadě jsem pyšný též na roli „still“ fotografa. Mezi mé poslední top projekty, které jsou nyní v počátcích, je focení motorsportu. Stal jsem se součástí závodního týmu Olgy Roučkouvé, která se věnuje rallye a jako první žena z České republiky protnula cíl nejnáročnější a nejslavnější Rallye planety – DAKAR.

V současné době spolupracuji s FOMEI. Ať je fotokoutek či spolupráce týkající se tisku. FOMEI a tiskárny DNP se staly nedílnou součástí fotokoutku, který provozujeme s kolegou.

A čím se řídím? Fotografie by Vám měla vždy zobrazit jedinečný příběh, který má svou duši. Každou svou fotografii se snažím vytvořit něco nového, neotřelého a zachytit daný moment s celkovou energií a akčností.