Jdu naplno do MČR- OCR 2019:

Pomalu přichází největší zápřah roku… Po tvrdém závodě v Maďarsku se blíží starty na Překážkových běžích (OCR) ➡️ Mistrovství ČR v Harachově

Po šampionátu Hungarian baja rychle přeletět domů, během jediného dne přebalit kufry a hurá přez Plzeň do Polska na poslední tréninky před MČR v Harachově …. Uff! Bude to jízda😀🤘! Díky předem za každý palec, který budete držet, bude jich potřeba hodně! 😁🙏

Ruce mám jako opice, nohy v jednom ohni. Ale na Dakaru se mě taky nikdo nebude ptát‼️

 

OCR MČR 2019:

 • 23.-25.8.2019 HARRACHOV – VOLUME II.
  Třetí ročník Mistrovství ČR v OCR a zároveň druhé nezávislé Mistrovství České republiky v OCR.Naším cílem je mít mistra republiky, který ochutná překážkovou různorodost organizátorů na jedné trati.Tratě:
  3K – závod na 3km + cca 12 překážek
  15K – závod na 15km + cca 40 překážek
  týmová štafeta – muži / ženy / mix – se rozdělí na 3 úseky a jeden společný (rychlost / síla / překážky / spolupráce)Kategorie:
  Celé mistrovství je otevřené. Tzn. že se může přihlásit opravdu kdokoliv.

  ELITE – Nutná kvalifikace, určeno pro úplnou českou špičku. Závodníci, kteří věnují přípravě velmi mnoho času a dosahují excelentních výsledků.

  AGE GROUP – Kategorie rozdělené po 5 letech (shodné s kategoriemi na ME OCR) – bez kvalifikace. Určeno pro závodníky, kteří si chtějí zazávodit a porovnat svou výkonnost s ostatními.

  FOR FUN – Kategorie určené pro kohokoliv, kdo si chce proběhnout trať MČR. Udělat si selfie a užít si trať a závod úplně jinak. Tresty jsou dobrovolné. Prostě si trat jen užít a vyzkoušet. Pomoc při závodě je dovolená.