Nově MRG stránky:

Jestli tě zajímá za jaký tým závodíme s Danielem Zelenkou, projdi si nově poskládané webovky od Moto racing group:

http://www.mrg.cz

Ollie Roučková:

Ollie Roučková pochází z malebného města na severu Čech, z Děčína. Její život je úzce spjatý se čtyřkolkami víc jak 14 let. Během závodní kariéry rovnoměrně obsazuje třídy mezinárodních, evropských i národních českých šampionátů.
Ale teprve pár let zpátky se začala naplno věnovat nejtěžší disciplíně, kterou jsou navigační Rally, Po třech letech tvrdé dřiny a příprav se Ollie postavila na Dakar poprvé v roce 2018, kde jako vůbec první žena z České Republiky protla cíl Dakaru. A tak nad hlavu vyzdvihla 3 místo v kategorii žen, a 26 místo v kategorii Quad.
V roce 2019 se Ollie spolu s Danielem postavila vůbec poprvé na start Dakaru, v kategorii SidexSide, kde spolu vybojovali  20 místo v nově vznikající kategorii SidexSidek. Aby tento rok byl dovršen Ollie obdržela velmi prestižní cenu Zlatého Volantu – Cena Elišky Junkové

Daniel Zelenka:

Daniel Zelenka se narodil v roce 1975 v Trutnově do dělnické rodiny. Jeho otec František byl celo životní fanda motorismu a hlavně Rally a velice záhy bylo jasné, že syn Daniel bude chtít jít v jeho šlépějích.

První významný úspěch slavil Daniel na konci sezóny 2018, kdy jako navigátor dovedl svou posádku do cíle Maďarského šampionátu Tereppe Rally na 2 místě.  Téhož roku se začal objevovat také na tratích Last Adventure v kategorii ATV, Daniela to ale více táhlo k autům a tak bylo do dalších let rozhodnuto.

A právě to byl začátek mimořádně úspěšného období Zelenkovo kariéry. V roce 2019 se Daniel postavil vůbec poprvé na start Dakaru, kde spolu s Ollie vybojoval  20 místo v nově vznikající kategorii SidexSidek.

Zdroj: http://www.mrg.cz/tym/daniel-zelenka/