Den Amrády – Legendy 2019:

Mám za sebou napěchovaný týden, ve kterém jsem se s Maverickem X RS  zůčastnila 2 obrovských akcí.
Den Armády na Floře:
Jedná se o jedinečnou show, která přiblížuje činnosti profesionálních vojáků veřejnosti. Vojáci představili např. samohybnou kanónovou houfnici Dana, kolový obrněný transportér Pandur, lehká obrněná vozidla Dingo a Iveco, LRD Kajman, protiletadlový komplet RBS-70, motocykly Hradní stráže a další techniku a vojenskou výzbroj AČR, Hradní stráže a Vojenské policie včetně ručních zbraní. Součástí expozice byla i naše Dakarská SidexSide – Can Am Maverick X RS!!!! 
Tato akce je unikátní, jednou ročně, armádní show v centru Prahy. Kromě autogramů, podpisů, pozování pro fotografy jsem rozdala rozhovory pro televize….
Legendy 2019:
Praha – Šestý ročník festivalu Legendy se odehrál na pražském Výstavišti v Holešovicích. Letošní téma byl americký automobilový průmysl.
S naší Can Am Maverick X RS jsme se zúčastnili této největší akce v České republice a to na stánku Sherlog. Tuto akci jsem si opravdu užila, mnoho fotek, mnoho podpisů, mnoho show a exibičních jízd …..
V loňském roce akci nsvštívilo přes 40 000 lidí. Myslím, že letošní ročník tento počet překonal!!!! I zde jsem udělal rozhovor pro ČT 1 a to pro Svět Motorů. Který by měl vyjít za 14 dní.