Cats2cats beseda:

26.2. jsem měla tu možnost hostovat na večeru Cats2cats. Trochu jiná beseda, postavená na osobním přístupu, ve 22.00. beseda končila a po pravdě se mi ani nechtělo domu, tolik úžasných osudů, tak pohodové povídání od tak úžasných žen. Hodně jsem se naučila, hodně pochopila a inspirovala se. Život Rally jezdce neni jen o závodění 🙂

 

Příběh Cats2cats:

Náše cesta začla konferencí, kde na panelu nebyly žádné ženy. Byl rok 2010 a my měly potřebu sdílet své zkušenosti a slyšet příběhy žen, které by mohly v panelu sedět, ale nesedí. A protože nestíháme na golf nebo do sauny, občas (vlastně pořád) nemáme čas a prostor, rozhodly jsme se, že si ten čas musíme najít.
Vše co jsme na začátku chtěly byl jeden společný večer v měsíci, kdy se budeme vzájemně povzbuzovat, inspirovat, propojovat a sdílet zkušneosti, tipy na práci, na možnosti zapojit se do projektů, reference na dobré psycholožky, doporučení na služby, nebo prostě jen tak odpočívat zatím co ostatní mluví. A tak jsme v roce 2010 založily cats2cats.
Od té doby jsme uspořádaly více jak padesát setkání, podílely se na mnoha projektech a kampaních, naše síť se rozrostla a dokážeme ovlivňovat dění kolem nás. Jsme cats2cats!