Tiskovka pozvánka:

Vážení přátelé,

 

další Rally Dakar se kvapem blíží. Už za pár dní odjedeme se závodní i doprovodnou technikou do přístavu v Le Havre, kde ji předáme organizátorům a budeme se už jen těšit na start tohoto slavného závodu.

 

Rádi bychom vás proto pozvali na představení našeho týmu Moto Racing Group, který už nyní můžeme říct je téměř 100% připravený na svůj 6. Dakar v řadě.

 

Představíme vám složení týmu a část závodní techniky. Ta tentokrát nebude jen o motocyklech či QUADech, ale také o zcela nové Can-Am Maverick XRS, kterou v kategorii SxS bude řídit zatím jediná česká závodnice v historii, která kdy dojela do cíle Rally Dakar, Ollie Ročkouvá! Ollie vám svého Can Am Maverick XRS, kterého se podařilo na závod připravit doslova na poslední chvíli, přiveze ukázat na páteční prezentaci.

 

Chybět dále samozřejmě nesmí Milan Engel, který se těší na svůj pátý dakarový start a Tomáš Kubiena, jenž letošní Dakar sice nedokončil, ale ukázal, že může a bude bojovat se špičkou v kategorii QUAD.

 

Jediný závodník, který nebude přítomen je španělský nováček v týmu Joan Pedrero. Zkušený pilot, který v posledních letech reprezentoval barvy továrního týmu Sherco se připojil k MRG už na testování ve Španělsku a Francii během léta a doufejme bude bojovat s těmi nejlepšími v kategorii MOTO.