Motocykl – aneb jak to viděla Dukla:

 

Čtyřkolkářka, třetí žena Dakaru 2018, Ollie Roučková vystavovala a besedovala na veletrhu Motocykl 2018

Pod heslem „Na motorky do Prahy“ právě dnes skončil Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek a příslušenství 2018 v Praze, který se konal od 1. března na výstavišti v Holešovicích. Tradiční součástí veletrhu byla i největší česká soutěžní výstava motocyklových staveb a přestaveb Bohemian Custom Bike, k tomu Harley-Davidson, kaskadéři, Indian i novinky od tuzemské Jawy.

Největším letošním lákadlem byla premiéra čtyřtaktní Jawy 350 OHC Special přestavená v populárním stylu café-racer. Moderní superbiky zastupovaly technické špičky v podobě Ducati Panigale V4 a britského Nortonu V4.

Představila se prezentace školy Wheelie (jízdy po zadním kole), ukázky nejsilnějšího drift biku či prvního stunt biku v ČR, postaveného z Harley Davidson, show čtyř předních českých kaskadérů na motorkách. Kromě atraktivního doprovodného programu proběhly každodenní návštěvnické soutěže o hodnotné ceny, dále pak autogramiády a přednášky známých osobností.


Drsnější stránku motorkaření si mohli návštěvníci osahat na stánku MGR dakarových závodníků – motorkářů i čtyřkolkářů. Mezi nimi byla i naše Dakarská čtyřkolkářka, třetí žena této nejslavnější mezinárodní soutěže roku 2018, Ollie Roučková.