Televizní vysílání:

Ahoj Fans, opět se Vám hlásím s další nadílkou TV pořadů, kde na Vás vykouknu z obrazovek. Ve čtvrtek 22.2.2018 mě čeká natáčení pro Telku Očku do pořadu Drive. A ti kteří mě sleduijí, dost dobře vědí, že jsme se s Bubou vsadili minulý rok o to, že když pojedu Dakar tak se do pořadu vrátím. Hned jak budu vědět, kdy nás dají do vysílání, informace sem vložím.

 

 

A abych nevyběhla z Televizního tréninku, hned v pondělí s náma budete moct zasnídat v Dobrém ránu. A proč píši s náma? Kromě Dakarové závodnice uvidíte i Veroniku Hankociovou, která drandí na motocyklu. Těším se na Vás od 06.00. 26.2. 2018 ze studia Dobré ráno – Česká televize.

 

Drive:

Drive for your life! Pořad pro všechny příznivce nemainstreamové muziky, extrémních sportů a neotřelých subkultur.

 

Dobré ráno je jen jedno – s Českou televizí:

Ranní dávka dobré nálady v podobě zajímavých hostů, informací, muziky i kulturních tipů, to je Dobré ráno, pořad, který vám Česká televize nabízí každý všední den od 5:59 do 8:30 na Dvojce. Týden z Ostravy, týden z Brna.

O pohodové vstávání s Českou televizí se v brněnském vysílání starají moderátoři Soňa Baranová a Ondřej Blaho, z Ostravy střídavě moderují dvojice Veronika Poláčková, Petr Rajchert a Radek Erben.