Bronzová šestihodinovka:

Šestihodinovka týmů opět pod nánosy bahna a tentokrát jsem neměla vůbec startovat, ale jen fandit. Bohužel Jan Cihlář musel odstoupit ze závodu, díky zdravotnímu stavu a tak mne povolal Venca Hucl do závodu. A to po brutálně dlouhém cestování na a z nakládky ve Francii.

 

Neváhala jsem ani minutu a ráno do báglu hodila zbytky oblečení, které mi doma zbyly, naštěstí mne MBW zazásobilo dobře, a sedla do auta směr Mariánky.

 

 

Přijííždím na trať, všude bahno, mžilo a zima. No asi si umím představit jinou sobotu, ale co se dalo dělat. Hned po startu se náš tým usadil na 1 místě, po dvou kolech už jsme jezdili na 5 pozici, po první předávce jsme se prokousal na 4 příčku a když jsem střídala už jsme měli pěknou ztrátu na 3 místo. Díky nešťastnému zapadnutí Kiki, která jela na sportce, jsme se dostali na 3 příčku. Po pár kolech předávám 4kolku na 3 místě s náskokem dvou kol. Toto místo jsme si udrželi až do konce hlavně zásluhou třetího jezdce Krejňa!!!!!

 

FB vyjádření – Ollie racing team:

„Šestihodinovka byla opět pod nánosy bahna. 😣 8 týmů na startu, 🤞déšť, zima, 😎 nervozita. Bitvy od začátku do konce a náš tým si vybojoval 3 místo, velkou zásluhou 🤟Roman Krejnický, který odjel převážnou část závodu. Venca 113 odvedl kus práce hlavně na startu, kdy všem ujel o délku 4kolky. Ollie 💅 naskočila do závodu na SMC a po pár kolech předávala na 3 místě, které kluci udrželi.

Gratulace celému týmu a taky mecháňům Ota Krob, Iveta, Jana, Daniel Zelenka, Lenka, a nejmenší časoměřičce Lenička Krejňů…. 💪😉“