Poprvé na Brzdě:

Opět mé poprvé, už si připadám trochu schizofrenně, když je pro mne všechno nové a nové a zase nové. Dnes jsem doladila kompletní Dakarovou a mohu říct, že máme doladěno, připraveno a už už jen čekám na odvoz techniky.

Velmi příjemné překvapení bylo setkání s Josefem Macháčkem, se kterým jsme doprobrali poslední drobnosti. A taky to, že sem si na brzdu natankovala špatný benzín, no prostě stooktan nebyla dobrá volba. Takže hadička, cucačka a pak kradení benzínu od Machuse.

Po 3 hodinách nabržděno:

Přesné doladění průběhu výkonnostní křivky Vašeho motocyklu pomocí air-fuel monitoru Dynojet, který Vám vykreslí křivku bohatosti palivové směsi přímo pod výkonnostním grafem. Pro motocykly, u kterých ovlivňuje maximální výkon tlak vzduchu (ram-air system) je k dispozici vysoce výkonný ventilátor, jehož proud vzduchu dosahuje rychlosti přes 250 km/h.“ – DK Racing.

O kompletních technických novinkách, které se udály na brzdě Vám přinesu reportáž přímo od novinářů ze Sport.cz, z Aktuálně.cz. Zatím mohu prozradit, že jsme se s DK Racing domluvili na spolupráci a kluci mně podpořili na Dakar 2018!!!!