Quick fotoreport vol 1.:

Dobré ráno, vítám Vás všechny u mého nebo vlastně našeho úplně prvního Quick fotoreportu. Který bude vznikat tento víkend pěkně akci za akcí. Prosím o shovívavost patřím k těm cvakalům, kteří rádi cvakají tuny fotografií a pak si nerozhodně neumí vybrat tu jednu krásnou, tak raději nalogují všechny.

Žádná nuda, žádná zbytečná teorie, tady se hlavně fotí!

Tak takhle začíná každý můj den, zazvoní budík a já se musím vyštrachat ze stanu. Jako mátoha proběhnout bytem, udělat snídani havěti a tradá lehce se rozcvičit. Jo a ten nesmysl na kterém právě stojím je  Balanční podložka, Trendy Meia, která patří k jedné z mých nejoblíbenějších cvičebních pomůcek, sloužící k rozvíjení vnitřní i vnější svalové rovnováhy a stimulování stabilizačního systému těla.

Nitě, jehly, knoflíky:

Dneska to bude fičák. Neni čas ztrácet čas a je na čase se hodit trochu do gala. A právě s tím mi pomáhá naše teamová švadlena Eva Pšeničková, která se o náš celý tým stará jako o vlastní. Přišívá, zašívá, zužuje a rozšiřuje. A to se týká i Dakaru. Tepláky, čapky a MX kalhoty, to všechno si nechávám trochu poupravit.

 

PSI Hubík:

Do Tachova letím okolo Plzně, tak nás čeká malá zastávka na naměření mého prvního Dakarského setu – bunda i kalhoty. Nechávám se změřit bez chráničů a poté s chrániči. Myslela jsem, že mám malé chrániče a změna oproti bezchráničové variantě nebude tak veliká. Opak je pravdou a po naměření s chrániči máme plus 10 CM. Celánaměřovací kce trvala 20 minut, takže nyní letím do Tachova, kde nás čeká TV.

 

 

Rozhovorujeme s TV Tachov:

Je desátá dopolední, do Quad centrum Tachov se sjíždí Tachovská TV. Dnes mě a mé mechaniky čeká vůbec první rozhovor s Dakarovkou. Ale o co víc, dnes budou do televize mluvit oba dva Vencové, kluci co Dakarku stavěli a ti co to všechno mají na starosti. Při rozhovoru zažíváme spoustu srandy, ono ne a ne vydolovat pár slov od Venci elektro, který se stydí a místo mluvení do televize jen kýve, ale nakonec se povedlo a na řadu jde Venca Hucl můj Dakarový mechanik. Ten už má rozhovory v malíku, přece jen je to ostřílený závodník, který do tisku mluví jako na drátku. N oa pak pár slov říkám i já. Nebojte se o vysílacím čase Vás budu informovat.

 

Testujeme, ladíme a i převracíme:

Dakarovku představíme až v pondělí. Ale už sem si na ní dnes namotala prvních 60 Km a já už chci na START!!!!! Shrnutí prvních dojmů přinesu později, teď se letíme najíst.

Balíš, balím, balíme:

Tady neni co dodat, asi si každý umíte představit jaké je to peklo zabalit se třeba jen na krátkou služební cestu:) Ještě, že jsem si v pátek naložila auto i vlek a tím mi odpadá nedělní zběsilá nakládka, před odjezdem na finální nakládku do asistenčních vozů.

To nikdy nedobalíme:

 

Do stanu a spát, dnes už jsme vejš než je Sněžka!

Je 12 hodin, čeká mě véče, teda možná 🙂  Padám do stanu, dnešní den pro mě pomalu končí. No a máme za sebou náš vůbec první Quick fotoreport celým dnem. Doufám, že se Vám alespoň maličko líbil.

Zítra nebo vlastně už dnesa vylezeme ze stanu v 5.00. a jedeme nakládat techniku do Hořic, kde je sídlo Moto racing group. O všem dění Vás opět budu informovat.