Dakarské talismánky:

Jeden tvrďák vedle druhého, tak by se dalo nazvat mužské i ženské složení v konvoji Rallye Dakar. A přece všichni máme něco stejného, každý z jezdců má své rituály, nebo si veze nějaký talisman. V podobě plyšových zvířat, samolepek, řetízky, fotografie rodiny, vzkazy na závodní technice….

A abych se přiznala i já si povezu svého plyšového talismánka, ale o tom až později. Nyní Vám představím naše první talismánky pro štěstí od závodníků, kamarádů a přátel. Každý talisman má své opodstatnění a musím říct, že každý z nich má silný příběh a já jsem pyšná na to, že mohu tyto maličkosti vézt sebou. A tak jak ony na mě budou dohlížet, tak já je budu opečovávat.

Zvonek od Jiřího Ježka:

Pyšně se dmu s tímto talismánkem. Ještě před pár lety jsem ani nesnila o tom, že budu potkávat osobně takové hvězdy. A o co víc, ještě si s nimi tykat a blbnout při společném focení pro VoZP. A jen tak mimochodem, kdo nás viděl při focení tak jsme se opravdu nezbláznili 🙂 Výsledky focení uvidíte co nevidět přímo na VoZP stránkách a kampaních.

„Paralympijský vítěz a mistr světa v cyklistice.
Jiří Ježek je v současnosti jedním z nejúspěšnějších hendikepovaných sportovců světa. Šestinásobný paralympijský vítěz a mistr světa je současně nejúspěšnějším cyklistou paralympijské historie. Díky svým sponzorům se věnuje cyklistice profesionálně. Pravidelně závodí se zdravými cyklisty a v roce 2013 mu byl umožněn start v časovce na slavné Tour de France. Věnuje se i různým dobročinným projektům a motivačním přednáškám. O svém životním příběhu napsal autobiografickou knihu Frajer.“ – https://www.jirijezek.cz

Kryt krku od Lajose Horvatha:

Dakarský jezdec, kterého jsem potkala na závodech v Maďarsku a Bulharsku, kde jsme spolu závodili a prali jsme se s chybějícím roadbookem v poslední erzetě v Bulharsku. Ale byla to sranda, když jsme se jako družice potkávali na trati, a do finále oba dva vstanuli na bedně:)

Anděl na klíčky od Antonína Švihela:

Na Mogul dni mi oslavenec Tonda přišel popřát k narozeninám. Paradoxně máme narozeniny dva dny od sebe a proto si tak rozumíme. Jsem ráda, že jsem tohohle čovíčka mohla poznat a taky že mohu číst jeho vtipné zprávy o všech závodnících na Facebooku – Tondovo zpravodajství.