Body před posledním Last Adventure:

Dnes mi přilítla tabulka s výsledky, dodnes jsme s týmem nevěděli jak vlastně propastná bude mezera mezi mnou a prvním jezdcem, a  je jasné že o víkendu budeme společně bojovat o první místo. Dvě minutky mě dělí od prvního fleku, ale musím pokorně přiznat, že je Čejka (jezdec na prvním místě) rychlejší a dravější a hraje si se 4kolkou jako by byli jedno tělo.

Boj to nebude lehký, ale pokusím se zabojovat a snad pro nás přivezu bednu za celou sezonu.

Co je Last adventure série:

Český offroad klub z.s. je sdružení nadšenců do offroad sportu. Je jedno jestli na motocyklech, čtyřkolkách nebo v autech a jiných vehiklech. Máme za sebou řadu úspěšně organizovaných akcí, mezi kterými se najdou takové legendy jako TRAPPER TROPHY, ICE ENDURO CHALLENGE nebo třeba dva ročníky Mezinárodního mistrovství ČR v Enduru a CrossCountry. Celkově jsme se podíleli nebo přímo organizovali 24 závodů s celkovou účastí několika tisíc jezdců.

Mezi námi jsou i bývalí vojáci a policisté, kteří své zkušenosti s používáním různých offroad vozidel přenášejí i do organizace našich akcí. Aktuálně se na organizaci podílejí příslušníci dnes již neexistující jednotky SOG, která jako první v historii českých ozbrojených sil nasadila čtyřkolky do reálných bojových a protiteroristických akcí.

Jsme klub otevřený všem novým nápadům a členům. Pokud budeš mít chuť se s námi podílet na organizaci podobných akcí, ozvi se nám.“ – http://www.lastadventure.eu/uvod.html