Last Adventure, chystám se a ladím:

Ozývám se po delší době, trochu jsem se ponořila do víru příprav. O uplynulém víkendu jsem se zůčastnila závodu v obci Úterý, kde se konalo MČR CC, a hned jsem si odvezla 1. místo za sobotu v ženách. S opravdu nehorázným náskokem, ale jde vidět, že se holky zlepšily a rok co rok jedou lépe!

Nyní připravujeme mou tréninkovou 450 na závody Last Adventure, které pojedeme v Nýrsku, (světla, podvozek, gumy, širší gripy)…  Jsme trochu na obavách. 450 je opravdu divoké a já jsem přece jen zvyklá na lenošivou 700. Takže to sem tam bude vypadat, že tréninkovka krotí mě a né já jí.

V Nýrsku na nás budou čekat 4 okruhy, tedy dva, ale ty se otočí do protivky takže tu máme 4. Dvě noční etapy, které se pojedou v pátek a v sobotu po dolítnutí etap a sečtení bodů se dozvíme i celkové umístění šampionátu. Zatím se zde držím na druhé příčce mezi kluky kategorie Sportovní quad, což je hodně pěkné a já se budu prát a by to tak zůstalo.

Již nyní mi hodně lidí píše zda li mohou přijet fandit a odpověď zní – „JASNĚ,  ZA KAŽDÉHO FANOUŠKA BUDU RÁDA NEJEN JÁ ALE I DALŠÍ ZÁVODNÍCI!!!!! „

  • Last Adventure – Nýrsko
  • Last Adventure  –  27.-28.10. 2017