Fitko?!

Po nachlazení jsem nastoupila do fitka v plné polní.  Trenér mě nešetřil a když se mě přišla zeptat holčina jestli nejezdím na 4kolce, tak jí trenér odehnal, že makáme a na vykecávání mám čas za hodinu a půl. Slečna zalapala po dechu, já ani necekla a už sem ležela pod činkama.

Část Roadbooku cvičení:

 • Zahřátí svalů, veslování, kolo, lyžařský trenažér
 • Kettlebell – 4x, postupné navíšení váhy
 • Nenáviděné kliky, na úzko, na široko a na bosse
 • Nenápadné, ale náročné rybičky
 • Spodní záda, pomalu procítit svaly
 • Činky
 • Břicho, přítahy kolen, plank…

Naštěstí jsem slečnu potkala v šatně, kde pochvalovala trenéra ….  Bolí mě každý kousek zad, a zítra po 3. malování hrošíků v nadaci Integrace 3P. opět pod železa a pěkně dřít nohy a vnitřní stavbu svalstva. Kolo, běhání a železa to je můj chleba den co den. To mě tak napadlo, že se vrátím o rok zpět, kdy jsme udělali rozhovor s Fit Pro.

Rozhovor:

 • Co vlastně o FIT-PRO víš?

Jste firma plná sportovců a zabýváte se péčí o sportovce. Stavíte posilovny, prodáváte výživu a oblečení, staráte se o vybrané sportovce i jako sponzoři. Taky vím, že jste zaměření na kulturistiku, MMA, americký fotbal, crossfit, ale i motocross a quadcross, což je super. Vím i o běžcích, cyklistech, spolupráci s basketbalovým USK Praha.

 

 • Připravila ses vážně dobře. Prozradíš všem, jak jsi na nás vlastně přišla?

Přes tebe a tvé magické ruce 🙂 Perfektní je, že kromě masáží a terapií spolu můžeme řešit i funkční tréninky a podporu ve výživě, je to vlastně full servis od A do Z. Vedení FIT-PRO proto za tuhle šanci moc děkuju. (Rozhovor připravil masér a fyzioterapeut Jindřich Douda )

 

 • Co si od spolupráce slibuješ ty?

Že mi sestavená suplementace pomůže v mých výkonech, posune v regeneraci a ve všem dalším, abych byla 100% připravená a koncentrovaná. Ono stát ve stupačkách 7 dní v kuse a každý den nakroutit 700 km není procházka růžovým sadem. Do toho minimum spánku, stres, zvládání navigace…

 

 • Pořádná fuška! Co vlastně při závodech nejvíc trpí?

Celé tělo, protože stojím celý den ve stupačkách. Nohy, trup, záda, ruce, citlivé jsou trapézy a krk. Není nic, co by nedostalo zabrat. Jsem proto fakt ráda, že spolu jedeme věci zaměřené na hluboký stabilizační systém a nastavujeme optimální výživu a suplementaci na mimosoutěžní i soutěžní období.

 

 • Čeho se podpora konkrétně týká?

Nejvíc potřebuji pomoct s každodenními tréninky a s rehabilitací. Z výživy mne zajímají vitamíny, minerály, doplňky energie (pro dlouhodobou zátěž), věci na regeneraci. Ty mě ženeš do BCAA, bílkovin. Nadšená jsem taky z tyčinek a polotovarů na palačinky, je to pro mě novinka, už jsem to zlikvidovala a potřebuji další 🙂  Z ostatního jsem dostala pomůcky typu nestabilní plochy, závěsný systém, masážní válec – bylo toho víc, než jsem pro začátek doufala.

 

 • Které produkty a značky teď jedeš?

Od Olimpu BCAA a vitamíny s minerály v  blistrech, od Weidera sacharidovo proteinový Total Recovery, proteiny Gold Whey, snad všechny tyčinky, směs Protein Pancake, kompletní pitný režim… Dostala jsem fakt velkou krabici všeho a důkladně testuju 🙂

 

 • Když takhle pečlivě ochutnáváš, můžeme se tedy těšit na nějaké pískem a potem kalené recenze přímo ze soutěží, doufám…

To si piš. Budu o všem psát na sociálních sítích i u vás a budu maximálně přísná. Běda vám, jak mi to nepůjde 🙂 Zatím je vše super, tyčinky mne překvapily, zejména ty křupavý jsou skvělý. Jen u BCAA a vitamínů mám trochu potíže s polykáním kapslí a tobolek, to mi ale nešlo nikdy. Chuťově je zatím vše OK. Směs na palačinky jsem vdechla bez přípravy, na palačinky ani nedošlo. Jsem trochu žravější, tak se asi budu muset brzdit….