Sezona 2017:

Letošní sezona utekla jako voda, a to, co jsem si na začátku sezony nechtěla vůbec připustit se stalo skutečností. Na podzim minulého roku jsem troufale prohlásila: “ v příštím roce, chci stát v TOP 3 celé Evropy”.

Nyní ukončuji sezonu 2017 a hrdě povznáším nejlepší výsledek kariéry a tím je double Mistrovský titul FIM Europe BAJA 2017 v kategoriích – Q2 a Woman. Jsem velmi pyšná, na to že jsem mohla pro Českou Republiku a mé partnery přivézt to největší ocenění, co jen v Evropě jde!!!

Klíčové dění seriálu FIm Europe BAJA seriálu se odehrálo v závěrečném závodě v Portugalsku, kde jsem se do posledních metrů závodu rvala o zlato závodního víkendu, a hlavně o zlato z celého seriálu. A povedlo se, hlavně díky celému teamu!

Ovšem největším krokem této sezony byla kvalifikace na Dakar 2018, která proběhla úspěšně v dakarské sérii Merzouga Rally. A tak mne uvidíte stát na jednom z nejnáročnějších závodů planety DAKAR.

 

V duchu tradice!

Moc bych chtěla poděkovat rodině, která to se mnou opravdu nemá lehké. Doma mne během závodní sezony vidí jen velmi zřídka. Velké poděkování také patří celému týmu mechaniků, elektrikářů, fotografů, PR, kuchařům a všem lidem, kteří se velkou měrou podílejí na úspěchu, který je náš společný! Jsem na celý tým pyšná, máme za sebou velký kus práce, a po celé našlapané sezoně jste pro mě jako druhá rodina!

Nesmím opomenout poděkovat sponzorům, kteří jdou již několik let dlouhou křivolatou cestou se mnou! Podpora kterou od Vás mám je pro mě nejdůležitějším aspektem, a v každém závodě kus závodu jedu za vás, před každým závodem se modlím v to, abych Vás nezklamala a reprezentovala nás co nejlépe!

No a taky bych chtěla poděkovat vám všem fanouškům: “Vy jste ti, kteří celý tým ženou kupředu a jste náš hnací motor i ve chvílích, kdy nemáme zrovna růžové dny.”

Foto: VoZP, Tomáš Prachař, MCH