Malujeme hrošíky na Dakar 2018:

Ještě sem ani nestihla vyndat věci z auta, a už sme s mojí kamarádkou Hankou, která mi dělala mechanika na rally v Portugalsku, stály v Kavárničce 3pIntegrace. Akce plná smíchu, zábavy a malování probíhala po celý den. Jsem moc ráda, že jsem potkala všechny super lidičky, a už se moc těším na další malování. Velké zpestření bylo kreslení s Davidem Hadrovským, který je náš hlavní zásobovač potravin na Rally. Snad mi neutrhne hlavu když na něj prásknu, že Hrošíka nakreslil na podruhé, jako jediný má pomalované prkénko z obou stran:) A jestli by ste i Vy naši fanoušci chtěli být součástí kreslení, napište mi na Facebook, obratem Vám zašlu pozvánku a hrošíkujete s náma:)

Hrošíci v kavárničce:

První kolo malování máme za sebou. To, že to bude den, kterým se promalujeme a prosmějeme, tak to nikdo z nás netušil. Vtipné historky ze života, jak se provádí servis závodní čtyřkolky na evropském mistrovství, jak nejlépe napnout pleť, jak cvičit, jak zdravě jíst či se super přejíst, tak o tom a ještě o mnohém dalším, o tom byl celý den.

Až do konce října budeme malovat hrošíky na dřevo. Ten nejkrásnější, bude předlohou pro samolepky, které půjdou do charitativního prodejea také pojedou na slavné rallye s Olgou Ollie Roučkovou, čerstvá držitelka titulu Mistr Evropy. Vybojovala ho tento týden na jedné z nejextrémnějších sérií FIM EUROPE konané v Portugalsku.


Obrázky (prkýnka) půjdou do dražby, která je plánovaná na prosinec. Výtěžek je určen z části na dofinancování dakarské výpravy české závodnice Ollie a samozřejmě valná část pokryje náklady aktivit projektu Kavárnička a organizace Koordinační a informační středisko pro osoby se zdravotním postižením a seniory, o.p.s. a Kulturně komunitního centra Rybná.


Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit!!! Další malování už chystáme.