Stickerujeme

Ahoj fanoušci máme tu pro Vás nové samolepky hrošíka, obytňáku, robota a erbu. Tyto samolepky se dokonale hodí na auto či doma na lednici.

 

Jak ty naše stickery vznikaly

Všechny naše loga navrhujeme ve spolupráci s Nejty.com, každý náš maskot vznikl prvotním nápadem k jednotlivým událostem. Vůbec první na svět přišel Robot, pečlivě poskládaný ze závodních dílů. Nejty po zadání poslal ručně nakreslenou kresbu ze které postupem času vznikal finální produkt, který všichni dobře znáte. Ale než Robot vyjel na svět, vypadalo to, že bude mít místo hrudi motor, v ruce bude držet pohár a barevně se zdaleka nepodobal modro bílo žluté kombinaci.

Po robotici racing erb

Jako druhý na svět přišel Erb se startovním číslem 301, potřebovali jsme mít méně nákladné logo, které by se dalo používat nejen na stickery. Asi všichni dobře znáte jak jsou nákladné potisky na trička a co všechno jste z vašeho původního plánu museli odškrtat. A tenhle nápad vznikl na chatě, kde jsem se tak trochu nudila a vzala do ruky propisku a čmárala si až z toho vzniklo něco prapodivného,  až Nejtík vše doučesal. Robot i erb putovali na samolepky, následně i na týmové oblečení a taky na hrnečky, které pro Vás připravujeme i letos.

Novinky 2017

No a nyní přicházíme k novinkám roku 2017 a tím jsou Obytňák a racing Hrošík. Tento nápad vznikl, jak to tak bývá, u sklenky vína, kdy jsme si říkali, že je na čase trochu oživit naše samolepkové portfolio. Vzhledem k novému partnerovi, bylo víc jak jasné, že potřebujeme mít samolepku obytňáku, Nejty opět kreslil. Ale než finální podoba vznikla uplynuly dlouhé 3 týdny, nepřetržitého vyměňování názorů. Z původně hranatého nic neříkajícího obrazu vznikla dětská karikatura, která se perfektně hodí k našemu robotovi, kdo ví třeba je jednou propojíme.

 

Všechny naše stickery přicházely na svět několik týdnů, a věřte mi, že jsme se s návrhy pěkně natrápili, ale vždy humornou formou a není nad to zavolat v noci kreativcivi s větou, která začíná : “víš co by bylo ještě super…. to tam musí být….“ 

 

Co myslíte, měl by přijít na svět náš robůtek s Dakarským číslem?