S Hrošíkem na Dakar 2018 – Olga Roučková

Ahoj fanoušci, tak jsem si říkala, že Vás zapojím do naší cesty s Hrošíkem a ti, kteří by si chtěli přijít nakreslit Hrošíky nejen se mnou, stačí abyste napsali zprávu na Facebook – Olga Roučková a jdete se mnou na tuto bezesporu jedinečnou akci:

Centrum Rybná se spojilo s Olgou (Ollie) Roučkovou, historicky první českou čtyřkolkářkou, která se probojovala až na Dakar. Kvalifikovala se skvělým umístěním na květnové Merzouga Rally. V pětidenním extrémním závodění v marockých dunách si vyjela celkové 16. místo.
Olga Roučková pojede na nejslavnější a nejtěžší rallye světa v kategorii QUAD.

Termín akce

Termín: 13. září, od 10.00 do 18.00 hodin, každý si vybere čas, kdy má v průběhu dne volno.

Adresa: Rybná 24, Praha 1

Co se bude dít

Známé osobnosti budou kreslit, či spíše vybarvovat Hrošíka a dotvoří krajinu či jakýkoli jiný exteriér nebo interier. Malovat se bude na dřevo. Ten nejkrásnější bude předlohou na samolepky, které půjdou do prodeje a výtěžek z tohoto prodeje půjde na charitativní účely. Navíc si tuto samolepku, povezu na slavnou rallye Dakar. Zbytek obrázků bude vydražen na aukci, která proběhne v listopadu. Výtěžek je určen z části na dofinancování dakarské výpravy a samozřejmě valná část pokryje náklady aktivit projektu Kavárnička a organizace Koordinační a informační středisko pro osoby se zdravotním postižením a seniory, o.p.s..

Pokud budete mít čas, budu ráda, když se zapojíte do malování “dakarských hrošíků„.