Motosalon 2024 – trhl rekordy a Czech Samurais tým byl u toho s Mechanic Academy II.

Jarní motocyklová výstava v Brně kdysi začínala v jednom pavilonu. Letos už MOTOSALON obsadil 4 haly, rekordních 35 000 metrů čtverečních, na kterých se představilo 150 firem zastupujících 300 značek z toho 60 motocyklových a 10 čtyřkolek. Ve znamení rekordů se nesla také návštěvnost. Za čtyři dny přilákala výstava neskutečných 71 000 návštěvníků. Nejsilnější byla sobota, kdy na výstaviště dorazilo 28 000 lidí.

 

A právě v sobotu jsme měli tu možnost být v kompletní sestavě i s Mechanic Academy II. Kdy jsme s Janem Pavlíkem a učitelem odborných předmětů v expozici, ale i na podiu a u dalších vystavovatelů představovali projekty, ale hlavně práci STŘEDNÍ ŠKOLY TECHNICK0 A ŘEMESLNÉ NOVÝ BYDŽOV.
„Dakar Classic 2024 byl pro mě velkou zkušeností. Určite by jsem tuto možnost doporučil všem!“ – svůj debut na Dakaru Classic zhodnotil Jan Pavlík na podiu při besedě o Mechanic Academy II.
„Projekt Mechanic Academy nabízí možnost rozvíjení nadání, a to zejména v technických oborech. Což náš rodinný tým považuje za jednu z našich hlavních priorit. Jsme hrdí na tuto spolupráci, která je v ČR ojedinělá. Velké poděkování patří škole, pedagogům, učitelům odborných výcviků, panu řediteli a všem kteří se podílí na projektu!!!  “ – dodává Ollie Roučková