Mechanic Academy II. – v Brně na Motosalonu:

Fanoušci Mechanic Academy se můžou těšit na setkání/besedování na Motosalon 2024, který proběhne v Brně od 29.2. Motosalon 2024 je naplánován se 4 halami a kompletním zastoupením značek. Expozice Czech Samurais ve spolupráci se STŘEDNÍ ŠKOLOU TECHNICKOU A ŘEMESLNOU NOVÝ BYDŽOV se bude nacházet v hlavním pavilonu P. V pavilonu P.  jsou umístěny přední značky motocyklové scény  – Piaggio, Honda, Harley D., BCE – Can Am, BMW, Yamaha, PSI Hubik, Linhai, Journeymann…..

 

„Na všechny naše fanoušky se těšíme a věříme, že projekt Mechanic Academy může být inspirací pro žáky základních škol, aby dali na první místa technické obory.“ 

 

 

V sobotu se tak můžeš těšit na vystoupení žáka Jana Pavlíka ze SŠTŘ v Novém Bydžově, který byl účastníkem v rámci Mechanic Academy II. Dakaru Classic 2024,  na hlavním podiu, ale také se společně můžete setkat na stánku Besip. Během průběhu celého dne budeme společně v expozici Czech Samurasi promítat a besedovat o Dakaru Classic 2024. A besedovat budeme i s Ondřejem, Ollie, mediálním týmem Jakubem a vypadá to, že se u nás zastaví i s Gabriel a další jezdci a navigátoři týmu.