Závoď a pomáhej! Spartan Race Charity!

Spartan Race se vrací do Litovle. Litovelská loděnice bude 18.6.- 19.6.  svědkem dalšího extrémního překážkového závodu ze série Spartan Race. Elitní muži a ženy se znovu postaví na start. Žádné odpočívání na lehátku u vody po pracovním týdnu! Jak lépe strávit víkend než překonáváním svých limitů na Spartan Race? Ale pozor, v Litovli nepůjde jen o sbírání prvních míst, mezi nabitým víkendovým programem, najdete i kategorii CHARITY. Kde můžete závoděním pomáhat.

Spartan Charity není o výsledcích, bodech, dřině, ale o společných zážitcích, ale především o pomoci druhým. Můžeme se tak těšit  na den plný zábavy a skvělých zážitků. Výtěžek ze startovného půjde na pomoc hendikepovaným dětem. Tento rok konkrétně na svalovou dystrofii. Kromě slavných osobností kteří přijdou akci podpořit, můžete zafandit konkrétním tvářím, kterým pomáháte, v závodě Spartan Speciál (kde děti budou závodit).

Musím dělat angličáky? Jsou všechny překážky povinné? 

Spartan Charity může být – týmová výzva, rodinný společný zážitek pro všechny, první závod pro začátečníky, hřiště zábavy pro pokročilé. Spartan Charity poběžíte na trati SPRINT, (Spartan Race Sprint je nejméně obtížná úroveň závodu. Je vhodný i pro začátečníky – jeho trať je dlouhá 5 km a čeká vás na ní minimálně 20 překážek). V kategorie Charity: žádné burpees, máte víc pokusů na překážky a možnost si je natrénovat, žádný stres pro ty, kteří se něčeho v závodě bojí….. V Konceptu Charity jde především o pomoci druhým, aneb závoď a pomáhej. Startovní vlny charity odstartují ve dvě hodiny. Všichni účastníci na začátku závodu obdrží speciální bílé CHARITY tričko. Ve finiši se všichni můžou těšit na  charity medaili.
A jak můžu pomoci i já? 
A jak můžete pomoct vy, spartani? Spartan Charity Sprint se poběží 18. 6. 2022 v Litovli, od 14:00 v Litovli. Výtěžek ze startovného v charitativní vlně půjde hendikepovaným dětem, na svalovou dystrofii . Zaregistrovat se můžete již nyní na https://spartanrace.onlinesystem.cz/Events/SelectName?eventid=637&title=litovel-spartan-charity-2022-06-18