POZVÁNKA NA TRENÉRSKÝ KURZ PRO MOTORSPORT

Trenérská škola Autoklubu České republiky ve spolupráci se Střediskem motocyklového sportu Pardubice si vás dovoluje pozvat na další termín školení pro získání trenérské Licence C. Kvalifikovaní trenéři se budou moci podílet na výchově nových talentů a mládeže v rámci automobilového a motocyklového sportu a ve svých disciplínách. Přinášíme jim celoživotní vzdělávání, na které mohou navazovat dalšími kurzy a speciální výukou na VŠTVS Palestra v Praze.

Budoucí trenéři budou vyškoleni ve všech nejdůležitějších oborech, které se promítají do tréninkového procesu, jako je sportovní trénink, fyziologie, regenerace či výživa a další. To vše bude zahrnovat intenzivní dvoudenní školení. Chybět nebude ani přednáška o první pomoci a praktický workshop kompenzačních cvičení. Jejich lektory budou Mgr. Josef Mňuk, Mgr. Aleš Doležal, Mgr. Aleš Pospíšil a další specializovaní odborníci.

Komu je kurz určen? Všem, kteří se chtějí věnovat přípravě sportovce v motoristických disciplínách, jedná se zejména o rodiče, kteří se mohou dozvědět novinky v oblastech vzdělávání a nalézt vhodnou cestu k přípravě svých potomků. Na kurz tak zveme zájemce ze všech disciplín od kartingu, motokrosu přes silniční závody motocyklů, až po autocross, plochou dráhu nebo supermoto. Dále pak zveme současné trenéry, kteří nejsou držitelem licence tak, aby jejich činnost mohla být oficiálně výdělečná.

Školení se uskuteční o víkendu 19. a 20. března v prostorách jednoho z největších a nejmodernějších fitness hotelů v České republice Nutrend World v Olomouci. Kompletní cena za kurz činí pouze 1500,- Kč (zahrnuje ubytování s polopenzí a trenérské školení). Kapacita je omezena na 20 účastníků. Přihlášky bude možné podat do 15. března prostřednictvím emailu: trenerskaskola@autoklub.cz.

 „Jsem rád, že se nám ve spolupráci s Autoklubem České republiky daří rozšiřovat trenérskou základnu napříč celým motoristickým sportem, tak jak je tomu zvykem v jiných státech a sportovních disciplínách. Aktuálně se již několik uchazečů a držitelů Licence C vzdělává na VŠTVS Palestra, aby získali Licenci B, proto jsme se rozhodli vypsat další jarní termín a přiblížit tak možnosti dalším trenérům. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktech. Rádi Vám zodpovíme jakékoliv dotazy týkající se Trenérské školy,“ prozradil před jarním termínem garant projektu Mgr. Josef Mňuk, MBA…..