Roučková odkládá tenisky, je na čase si vzít helmu:

I v letošním roce se Spartan závodníci dočkali populární série – CEU. Regionální série, která měla unikátní finišerské medaile, a jejich celkové pořadí bylo vyhodnocováno v elite a age group kategoriích. CEU Regionální série se běhá už od roku 2017, v letošním roce  byly vybrány do této série 1x Sprint, 1x Super a 2x Beast:

  • Nagykanizsa Spartan SPRINT 17. 4. 2021
  •  (HU)Kiev Spartan BEAST 12. 6. 2021
  •  (UK)Liberec Spartan SUPER 31. 7. 2021
  • (CZ)Salgótarján Spartan BEAST 25. 9. 2021 (HU)
V rámci Age Group byly vyhodnocení tři nejlepší muži a ženy ve svých kategoriích. Ollie Chyběla pouze v Kijevě, ve zbylých závodech vždy brala plný počet bodů. A jako jediná v této kategorii dokončila 3 celé závody v CEU sérii Spartan Race, a tak nad hlavu vyzdvihla zlato pro rok 2021. Nyní už je na čase aby Roučková odložila tenisky a zasedla za volant Suzuki Samuraie, se kterým pojede na nejnáročnější rally planety Dakar 2022.
Život je stejný jako horská dráha. Někdy Vás vynese na vrchol a někdy srazí dolů, i když bojujete, co to jde. Tato tvrdá realita mi, ale nikdy nevezme sílu znovu obětovat vše a jít naplno do dalších výzev, které život přinese, i když ve vzduchu visí možnost “zklamání”.  Ta tam totiž bude vždy, v jakékoliv lidské činnosti, proto dělejme nejlíp, jak umíme, aniž by nás strach zastavil dřív než začneme konat…. Celý rok jsem dřela, jednou byla nahoře a jindy zase dole, tréninky šly stranou a já šla do montérek při stavbě Samuraie “Z kopřiv ma Dakar” ale je to tam a ze série CEU (Seriál centrální mistrovství EVROPY Spartan race 2021) si odvážím celkové 1. Místo ve své věkovce. Díky patří všem, kteří mě na této cestě podpořili„. – Takto shrnula sezonu Spartan Race Ollie na svých sociálních stránkách