Army Test Best of – 2019:

V neděli 24.11.2018 proběhne již třetí ročník ARMY TESTu Best of! pod záštitouředitele Ředitelství speciálních sil, brigádního generála Pavla Koláře. Od 9h proběhne ARMY TEST pro veřejnost a soutěž pětičlenných SOKOLských družstev/ jednot 4 děti + 1 dospělý v ARMY TESTu.

Od 12h pak soutěžní ARMY TEST Best of! pro ženy a muže od 18 let (mladší závodit mohou, ale budou hodnoceni jako by jim bylo 18 let).
Od 15h opékání buřtů vedle SOKOLa Milovice.

Silové disciplíny budou v tělocvičně, běh na 6/12 minut na školním tartanovém oválu. Obuv do tělocvičny a na ven sebou!!!
 
Kvalifikačním předpokladem zařazení do soutěže Best of! je hodnocení ve všech disciplínách za "1" podle odpovídající věkové kategorie v den soutěže.
Z této skupiny "výtečníků" budou vyhodnoceny zvlášť nejlepší ženy a zvlášť muži v běhu na 12 minut. Dále ženy ve výdrži ve shybu nadhmatem a muži ve shybech nadhmatem.

Nejlepší v těchto disciplínách budou vyhlášeni absolutně, tzn. bez ohledu na věkovou kategorii (s podmínkou samých jedniček).Pravidla:
V případě uběhnuté stejné vzdálenosti za 12 minut vyhrává ta/ten která/ý vydržela déle ve výdrži ve shybu, nebo udělal více shybů V případě rovnosti i u druhé disciplíny vyhrává starší.
V případě stejného času při výdrži ve shybu/ počtu shybů, vyhrává ta/ten který uběhne větší vzdálenost za 12 minut. V případě rovnosti i u druhé disciplíny vyhrává starší.

Již máme přislíbenou účast několika mužů, kteří plánují uběhnout více než 3500m za 12 minut!!!

Takhle to vypadalo loni: 
https://www.idnes.cz/zpravy/nato/army-test-stodulky-armada-fyzicka-specialni-sily.A181111_132833_zpr_nato_inc